Bobo Mówi 2!

Bobo Mówi 2 to zajęcia dla dzieci siedzących, raczkujących i stawiających pierwsze kroki (ok. 7-14 m.ż.), połączone z warsztatami dla rodziców, stymulujące rozwój poznawczy i wspierający rozwój mowy.

Głównym zadaniem zajęć jest zabawa z maluchami, poprzez którą stymulujemy rozwój poznawczy niemowląt i rozwój mowy. Nauka mówienia rozpoczyna się w momencie urodzenia dziecka a nawet wcześniej, w okresie prenatalnym. Rodzice mogą wspomagać ten rozwój. Jest to bardzo ważny okres gdyż mózg najintensywniej rozwija się w ciągu pierwszych dwóch lat życia.

Program zajęć dostosowany jest do poszczególnych etapów rozwoju dziecka i opiera się na metodach rozwojowych, podążających za dzieckiem, m.in. Metodzie Krakowskiej i Pedagogice Montessori.

Na zajęciach Bobo Mówi będziemy pokazywać jak stymulować wszystkie sfery poznawcze niemowląt, tak aby jak najlepiej wykorzystały potencjał z jakim się rodzą.

W czasie zajęć pojawią się m.in:
- wielozmysłowa stymulacja
- zabawy paluszkowe
- dziecięce masażyki
- piosenki
- wierszyki
- karty do stymulacji poznawczej
- zabawy logopedyczne

Mini wykład dla rodziców – ostatnie 10 minut zajęć to wykład na tematy związane z rozwojem dzieci i stymulacją w warunkach domowych.

Zajęcia prowadzone są przez Bogumiłę Gołdynię, założycielkę Bobo Mówi, pedagoga i neurologopedę, a prywatnie mamę dwuletniego Wojtka.

PIĄTEK
10:00 - 10:45 (7-14 m.ż.)

Czas zajęć za każdym razem dostosowany jest do możliwości dzieci, maksymalnie wynosi 45 minut.

Jednorazowe wejście: 40 zł

Gwarancją miejsca jest przedpłata na konto:

Bogumiła Gołdynia
52 1140 2004 0000 3802 7726 3447
z tytułem: data, godzina, imię dziecka
Osoby, które chcą zapłacić gotówką prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności na zajęciach.
Ilość miejsc ograniczona.

ZAPISY:
Facebook:
https://www.facebook.com/ZajeciaDlaNiemowlatBoboMowi/
e-mail:
zajecia@bobomowi.pl
telefon:
+48504249839