Do-Re-MISIE!
Little Travellers 2 lata+

 

Zajęcia z czynnym udziałem rodzica!

„Little Travellers” to autorskie zajęcia z języka angielskiego stworzone z myślą o wspieraniu naturalnej ciekawości i zainteresowań dziecka. Zestaw kreatywnych ćwiczeń łączących w sobie teatralne, sensoryczne, muzyczne, motoryczne, plastyczne i ruchowe zabawy pozwala dziecku bezstresowo i niezauważalnie oswoić się z nowym językiem lub wesprzeć przedszkolną edukację.

Jak będziemy naprawiać drogę? Oczywiście – po angielsku! Pomoże nam w tym „Building Sites” by Usborne.

Na zajęciach staramy się nie tylko uczyć słówek, ale również wplatać je w czynności i zabawy przyzwyczajając się do swobodnego posługiwania się podstawowymi zwrotami. Język angielski dla dzieci nie musi być nudny: zawsze dobrze się bawimy jednocześnie dobrze się ucząc!

Deszcz nas nie nudzi – Little Travellers chętnie wybiora się w deszczową podróż! Przecież będziemy tam śpiewać, grać, bawić sie i tańczyć!

„Little Travellers” to wesoła podróż w przeróżne krainy, gdzie odnajdziemy nie tylko wiedzę z języka angielskiego, ale również wszechstronne wsparcie obszarów mózgowych pozwalające tę wiedzę przyswoić.

Żadne zajęcia nie obejdą się bez zabaw sensorycznych – dzieci ją uwielbiają! Dlaczego więc nie zrobić tego po angielsku?

Na pewno będzie to czas aktywnej, energicznej i pożytecznej zabawy! Wykorzystamy wszystko co najbardziej lubiane przez dzieci, nadamy temu nowy sens i przy okazji będziemy się uczyć!