Sensoplastyka

Zapraszamy na twórcze brudzenie się pełne kolorów! Podczas spotkań nie zabraknie różnych faktur, konsystencji i zapachów. Kolorowa woda, owocowe masy czy nasycone kolorami dodatki to tylko niektóre z produktów jakie przygotowaliśmy na spotkania. Wolna przestrzeń zabawy sensorycznej zachęci dzieci do kreatywności, ekspresji twórczej oraz rozwijania kompetencji poznawczych. Zajęcia aktywizują do ćwiczenia małej i dużej motoryki oraz zabawy podczas przesypywania, mieszania, ugniatania. Spotkania dostarczą wszystkim sporo radości.

W trakcie zajęć bawimy się w odzieży przeznaczonej do ubrudzenia, by zapewnić dzieciom swobodę ruchu i dać możliwość spontanicznej, samodzielnej zabawy.

Koniecznie zabierzcie ze sobą ubranie na zmianę dla dziecka i rodzica oraz mały ręcznik i mokre chusteczki. 

WAŻNE!
Informacja o reżimie sanitarnym:

Warsztat odbywa się w zgodzie z obowiązującym rygorem sanitarnym. Treść regulaminu można znaleźć również przed wejściem do Bawialni oraz na naszej stronie internetowej w zakładce Regulamin. Każdy pracuje/bawi się używając osobnego zestawu, przy zachowaniu odstępu. Produkty spożywcze są jednorazowe, pomoce wielorazowe są dezynfekowanie po każdym warsztacie, rodzice przebywają w maseczkach, z jednym dzieckiem może być obecny jeden rodzic/opiekun.

Podczas warsztatów pojawiają się produkty mleczne, zawierające gluten lub śladowe ilości orzechów. Prosimy o informację o ewentualnych alergiach.