Grajki - zajęcia muzyczne

NOWY CYKL ROZPOCZNIE SIĘ JUŻ 5 WRZEŚNIA.

Z radością rozpoczynamy wakacyjny cykl Grajków, czyli zajęć umuzykalniających maluszków 0-4 lat z rodzicami.
[Czym są Grajki? Opis znajdziecie poniżej :) ]

Cykl rozpoczynamy 05.09.2020 i spotykać się będziemy w grupach:
- soboty 10:30-11:15

Zapraszamy do zapisów na cały cykl, oraz na pojedyncze wejścia :) Rodzina zapisana na cały cykl otrzymuje materiały do samodzielnego muzykowania w domu oraz możliwość odrabiania nieobecności.

Szczegóły i zapisy na stronie:
 http://makememusic.pl/zajecia-muzyczne-dla-dzieci/#grajki

Kontakt: 
kontakt@makememusic.pl
+48 512 588 221

Koszt:
38 zł - pojedyncze wejście (1 opiekun + max. dwoje dzieci)
240 zł - cały semestr 8 zajęć 

___________________________________

Czym są Grajki?
Grajki to radosne i energetyczne spotkania z muzyką dla dzieci w wieku 0-4 lat z opiekunami, w czasie których dajemy możliwość dzieciom w wyjątkowy sposób zanurzyć się w muzyce. To czas wypełniony improwizacją, śpiewem, tańcem, grą na instrumentach oraz muzycznych zabawach, ubrany w formę, która sprawia, że zanim zaczniemy się nudzić – czeka już na nas coś nowego.

U podstaw naszych zajęć leży przekonanie, że każde dziecko rodzi się z talentem muzycznym, a muzyka dla dziecka jest czymś zupełnie naturalnym. Bazujemy na teorii umuzykalnienia dzieci wg Edwina Gordona, którą łączymy z rytmiką dalcrozowską, naszą fantazją, latami doświadczeń i muzyką z całego świata. Dzieciom dajemy na zajęciach wolność nie przymuszając ani do śpiewania ani do klaskania - w końcu to dzieci i mają prawo do zabawy, za to z radością motywujemy rodziców do maksymalnego zaangażowania. Często powtarzają nam, że GRAJKI to wspaniały relaks i dobra zabawa również dla nich. (Dziękujemy! ♥ )
Balansujemy pomiędzy piosenkami wykonywanymi na podłodze, które wyraźnie skupiają naszą uwagę i uwrażliwiają na niuanse w melodii i rytmie, a aktywnościami wykonywanymi na stojąco – kiedy tańczymy, poruszamy się do muzyki wykonywanej na żywo na pianinie, nagrań z muzyką klasyczną, ludową lub rozrywkową oraz piosenek a capella. Śpiewamy w różnych skalach, w różnych rytmach i językach - krótko mówiąc - czerpiemy z muzyki wszystko, co najlepsze!
Zapraszamy!